Arbana e nisi fundjavën bashkë me më të dashurit e saj

Mediale Vip

Arbana e nisi fundjavën bashkë me më të dashurit e saj

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 20:41
Arbana e nisi fundjavën bashkë me më të dashurit e saj

Pas javës së ngjeshur përplot me aktivitete në punë, Arbana u ‘arratis’ për pushime në fundjavë.

Për dallim nga të tjerët që preferuan bregdetin, moderatorja zgjodhi natyrën për këtë fundjavë se solli fotografitë e para për ndjekësit.

Në ato imazhe, ajo shfaqet në përqafim të Jonit dhe Diellit të vogël, që të tre të lumtur teksa po kalonin kohë bashkë.

Edhe pse nuk e tregoi lokacionin, Arbana duket se po qëndron në Bogë, vend të cilin e viziton shumë shpejt.

Ndryshe, Arbana Osmani është shumë e angazhuar në punën si moderatore.

Sa i përket jetës private, Arbana është në lidhje dashurie me regjisorin Eduard Grishaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat