Kjo është gruaja bukuroshe e Alaudin Hamitit

Mediale Vip

Kjo është gruaja bukuroshe e Alaudin Hamitit

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 20:47
Alaudini me gruan

Alaudin Hamiti është një nga prezantuesit më të njohur dhe të suksesshëm që ka televizoni shqiptar.

Ai për vite me radhë udhëhoqi emisione të ndryshme, zakonisht të botës së shoubizit, e secili prej tyre ishte më i ndjekur se tjetri.

Emisioni aktual i tij është “Ndërrimi i Natës”, që tash e sa vite është pjesë e pandashme e jona.

Por shumë ndjekës tij kanë qenë kureshtarë ta njohin bashkëshorten e tij, e cila nuk ekspozohet në media apo rrjete sociale.

Yllka Sedllari është gruaja e moderatorit të njohur dhe nëna e tre fëmijëve të tij, dy djemve dhe një vajze.

Më poshtë ju sjellim disa foto të dyshes.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat