Vesa mezi po i pret pushimet

Mediale Vip

Vesa mezi po i pret pushimet

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 22:40
Vesa

Pas një kohe të gjatë larg shtëpisë, këngëtarja Vesa Luma pret të rikthehet në vendlindje për pushime.

Me anë të disa postimeve në rrjete sociale, këngëtarja shkëputi pjesë nga performanca e saj në një koncert.

“Xhamadani vija vija edhe 3 jave Vesa eshte te shpijaaa”, ka shkruar ajo e lumtur që po vjen në shtëpi për pushime.


Ndërsa, në postimin tjetër, ajo tha se pret me padurim që t’i takojë fansat e saj dhe të këndojë për ta.

“Mezi pres të ju shoh”, shkruan Vesa në postimin e fundit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat