Jeniffer Lopez fotografohet së bashku me Ben Affleck

Mediale Vip

Jeniffer Lopez fotografohet së bashku me Ben Affleck

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 10:00
Jeniffer Lopez fotografohet së bashku me Ben Affleck

Ajo u shoqërua me Ben Affleck gjatë një darke familjare në Malibu në fillim të kësaj jave.

Ndërkohë, Jennifer Lopez ishte në gjendje të kalonte ca kohë private me të edhe të premten, kur u pa që po largohej nga shtëpia e tij në lagjen Pacific Palisades të Los Angeles.

Këngëtarja dhe aktorja 51-vjeçare dukej e relaksuar ndërsa po drejtohej për në shtëpi me një makinë Mercedes të errët.

Jennifer më parë është parë të largohet nga shtëpia e Benit në Cadillac Escalade. Ajo tregoi fytyrën e saj me një imazh të zbukuruar me elegancë dhe flokët e saj me ngjyrë karamel të ndara në mes.

Ajo dukej se kishte një dukje të ngjashme si ajo në një postim në Instagram nga e hershme të premten që nxirrte në pah makijazhin e saj të patëmetë dhe flokët voluminoze.

Ylli i Hustlers bëri një selfie para pasqyre që e tregonte atë me një bluzë të bardhë me mëngë të fryra dhe një fund portokalli me rripa me një të çarë nga marka Valentino.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat