Afrona e vlerëson kështu Bleron

Mediale Vip

Afrona e vlerëson kështu Bleron

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 12:55
Blero dhe Afrona

Afrona dhe Blero janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë emra të dalluar, shumicën e kohës nuk mungojnë edhe me momente të shumta nga përditshmëria.

Pasi që komentohen edhe për stilin, në çdo imazh duken të mrekulleshëm dhe shkëlqejnë.

Këtë herë, me një fotografi nga dita e martesës, në mbishkrimin që ka vendosur Afrona tregon se Bleron e krahason me botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat