Blero ka sjellur projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Blero ka sjellur projektin e ri muzikor

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 15:09
Blero

Këngëtari ka sjellur projektin e ri muzikor.

Blero ka zgjedhur të lansojë bashkëpunim me Hikmete Bajramin.

“T’ kam dasht”, mban titullin projekti muzikor i cili është i shoqëruar me videoklip.

Ndërkohë, muzika është dhe aranzhimi është realizuar nga Blero ndërsa teksti nga Chipsi.

Ndryshe, ky ishte bashkëpunimi i parë mes dyshes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat