Elizabeth Hurley pozon ‘topless’

Mediale Vip

Elizabeth Hurley pozon ‘topless’

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 00:42
Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley rregullisht ndan foto për dy milion ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe ajo kësaj herë vendosi të pozonte 'topless' në një këmishë të tejdukshme.

'Duke pasur qëndrimin tim… në shtëpinë time,' u tha ajo ndjekësve të saj ndërsa punonte këndet e saj për kamera me veshje jashtëzakonisht të zymtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat