Dua uron babain e saj në ‘Ditën e Baballarëve’

Mediale Vip

Dua uron babain e saj në ‘Ditën e Baballarëve’

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 09:27
Dua me prindërit

Këngëtarja e ka uruar babain e saj, Dukagjin Lipën.

Dita e djeshme njihet si “Dita e Baballarëve” dhe kështu shumë fytyra të njohura publike i uruan prindërit e tyre.

Edhe, Dua Lipa përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në Instagram e ka uruar prindin e saj, Dukagjin Lipën duke ndarë disa momente së bashku me të.

“Je më i miri. Të dua. Gjithmonë pranë meje duke u kënaqur”, shkroi Dua në përshkrimin e imazheve.

Ndryshe, këngëtarja raportohet se ka një raport tejet të mirë dhe të afërt me babain e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat