Almeda Abazi publikon një moment pas lindjes së vajzës

Mediale Vip

Almeda Abazi publikon një moment pas lindjes së vajzës

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 23:27
Almeda Abazi

Rreth një javë më parë aktorja Almeda Abazi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Sayisman, kanë mirëpritur një vajzë të quajtur, Alina.

Duke qenë se kjo është njoftuar nga mediet turke, artistja me prejardhje shqiptare ka publikuar ditën e sotme një nga momentet të realizuar menjëherë pas lindjes.

Ajo shfaqet duke mbajtur në krah foshnjën e porsalindur dhe në anën tjetër pranë tyre është edhe Tolga.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Çifti morën urime të shumta nga miqtë dhe fansat e shumtë që numërojnë në Instagram.

Të njëjtit rreth dy vite më parë u bënë prindër të një djali të quajtur, Efehan.

Almeda dhe Tolgahan ndryshe i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2017. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat