Kylie Minogue u tha fansave se ‘mezi presin që të kthehen përsëri në skenë’

Mediale Vip

Kylie Minogue u tha fansave se ‘mezi presin që të kthehen përsëri në skenë’

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 10:43
Kylie Minogue

Ajo ka argëtuar fansat e saj me performanca mahnitëse për më shumë se tridhjetë vjet, shkruan Daily Mail.

Dhe të martën, Kylie Minogue dukej e gatshme të dilte përsëri në skenë me një palë çorape rrjetë dhe një këmishë me jakë pa mëngë.

Në imazhet e shpërndara në Instagram, 53-vjeçarja rrotullohet në një divan me kunjat e saj të zbukuruara në ekran.

“Mall për atë ndjenjë pas shfaqjes! Mezi pres të rikthehem në skenë me të gjithë!”, ajo e mbishkroi atë.

Princesha e pop-it duket se po përgatitej për një performancë, ose mund të ketë qenë në prapaskenë pas xhirimit të një shfaqjeje.

Ndërkohë, Kylie po shkarkon pronën eko-miqësore të Byron Bay, ku ajo filmoi fushatën e saj të famshme të Turizmit në Australi 2019.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat