Mozzik dhe Loredana po vijnë me tjetër bashkëpunim

Mediale Vip

Mozzik dhe Loredana po vijnë me tjetër bashkëpunim

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 14:39
Loredana dhe Mozzik

Loredana Zefi dhe Mozzik janë duke punuar intenzivisht për albumin e tyre të ri.

Ata ka pak kohë që lansuan një duet, por nuk u ndalën me kaq dhe tashmë kanë finaluzuar edhe një tjetër këngë.

Përmes postimeve në rrjete sociale, dyshja kanë konfirmuar se kënga e tyre e re do të publikohet të enjten (24 qershor).

“E enjte 23:59 oh shit!”, shkruan Loredana, teksa paralajmëron me një foto edhe videoklipin e kësaj kënge.

Kënga vjen pak kohë pasi çifti kishin nxitur sërish spekulime për ndarje, me anë të disa detajeve në positme.

Projekti i fundit i tyre titullohet “Rosenkrieg”, ndërsa u publikua në maj dhe mori mbi 9 milionë klikime në YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat