Këngëtarja Violeta Gashi feston ditëlindjen e rrethuar me plot surpriza

Mediale Vip

Këngëtarja Violeta Gashi feston ditëlindjen e rrethuar me plot surpriza

Nga: Maksim Gjoka Më: 22 qershor 2021 Në ora: 17:32
Violeta Gashi

Tashmë nga modelizmi në botën e muzikës por shumë shpejt pret të sjellë në jetë një bebush të tretin që do jetë një djalë pas dy vajzave.

Po flasim për Violeta Gashi e cila ka festuar 30 vjetorin e lindjes mes shumë befasive dhe surprizave.

Ne mësojmë se ka qenë motra e saj e cila është modele Sumea së bashku me familjen dhe shoqërinë e kanë befasuar me një super festë Violetën.

 Vetë personazhi i ditëlindjes kishte kënduar edhe para 4 muajsh në fejesën e vëllait të tyre.

 Ne ju sjellim disa nga pamjet e kësaj festë të bukur të ditëlindjes së këngëtares dhe ne urimin tonë të bëhet 100 vjeçe dhe ardhtë me jetë djali që ajo pret.BS

Image
Violeta Gashi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat