Publikohet kënga që “do të djegë” diskotekat

Mediale Vip

Publikohet kënga që “do të djegë” diskotekat

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 17:55
Xhensila Myrtezaj dhe reperi Lumi B,

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Xhensila Myrtezaj dhe reperi Lumi B, kanë publikuar duetin e parë bashkë të titulluar “Prit pak”.

Këngës së paralajmëruar ditë më parë, i është realizuar edhe videoklipi, ku si gjithmonë vëmendje të madhe kanë marrë linjat trupore të këngëtares.

Ajo ka një fizik të përsosur dhe më në formë se kurrë.

Përsa i përket këngës, “Prit pak” është realizuar në studiot e BinBang.

Xhensila dhe Lumi janë vetëm disa nga artistët e estradës që këtë verë nuk i kanë munguar muzikës duke sjellë ritme shumë verore. Pra, le të themi me plot gojë, që ky do të jetë një hitet që “do të djegë” diskotekat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat