Reese Witherspoon nuk i rezistoi dot fotos aq të këndshme që postoi e bija në rrjetet sociale!

Mediale Vip

Reese Witherspoon nuk i rezistoi dot fotos aq të këndshme që postoi e bija në rrjetet sociale!

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 19:00
Ava Philipe, Reese Witherspoon

Ava Philipe, vajza e aktores Reese Witherspoon dhe aktorit Ryan Philip ka postuar një foto shumë të këndshme në Instagram, aq sa ka sjellë dhe reagimin e mamit të saj të famshëm.

Aktorja e re ka postuar një foto me të dashurin e saj Owen Mahoney.

Ava nuk poston shpesh në rrjetet sociale. “Këta të dy”- ka komentuar Reese duke nënkuptuar që është shumë e kënaqur nga kjo lidhje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

Ava dhe Owen janë njohur në 2019.

Owen studion ende në Universitetin e Bekerley –t dhe për shumë fansa ata duken si Reese dhe Ryan në kohën kur ishin bashkë. Aktorët janë divorcuar në 2008 pas 9 vite martese.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat