Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ndahen përsëri

Mediale Vip

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ndahen përsëri

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 19:26
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë serish, tha një burim për revistën People.

"Ata nuk janë bashkë tani. Uljet dhe ngritjet me Tristan ishin gjithmonë shumë zhgënjyese për Khloe, e cila e ka të vështirë t'i besojë Tristanit", tha burimi pranë çiftit.

Një burim i dytë tregoi për revistën se çifti, të cilët ndajnë vajzën 3-vjeçare True, "po përpiqen të jenë në marrëdhënie të mira", duke shtuar, "Khloe do të bëjë atë që është më e mira për True."

Kardashian dhe Thompson nuk kanë komentuar mbi ndarjen e tyre.

Sipas TMZ dhe Page Six, i cili raportoi për herë të parë ndarjen të hënën, çifti u nda disa javë më parë, pasi modeli i Instagram Sydney Chase pretendoi në prill se ajo flinte me Thompson në vjeshtë, ndërsa ai ishte me Kardashian.

Lidhja e Kardashian dhe Thompson u zbulua për herë të parë në shtator 2016. Dy vjet më vonë ata u bënë prindër të vajzës True. Thompson është gjithashtu baba i djalit 4-vjeçar Prince, të cilin ai e ndan me ish-partneren Jordan Craig.

Ata e kanë tejkaluar pjesën e dramës në sytë e publikut, duke filluar në vitin 2018, vetëm disa ditë para se të lindte Kardashian, kur doli lajmi se Thompson kishte qenë i pabesë gjatë shtatzënisë së saj. Ata kaluan verën duke rindërtuar marrëdhëniet e tyre, por në shkurt 2019, ata u ndanë përsëri pasi dolën raportet se ai ishte lidhur me mikun më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods. Kjo e fundit me ngulm mohoi që të kishin bërë seks, por tha se ata u puthën.

Në qershor 2020, të dy ishin përsëri dhe ata kaluan shumicën e pandemisë COVID-19 së bashku në Los Anxhelos me vajzën e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat