Samanta publikon nesër këngën e re

Mediale Vip

Samanta publikon nesër këngën e re

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 20:17
Samanta

Këngëtarja ka përfunduar punën për lansimin e projektit të ri muzikor.

Dhe, Samanta përmes rrjeteve sociale njoftoi se tashmë ka gati këngën e radhës.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ndau promon e videoklipit të ri të cilit i zbuloi edhe datën e publikimit.

Kënga mban titullin ‘Mala’ dhe do lansohet nesër në platforma sociale.

‘Nesër 17:00 … ⏳Mala Cha Cha Cha’, shkroi artistja shqiptare në përshkrimin e fotos.

Ndryshe, ky është projekti i dytë nga Samanta për këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat