“Çelet” Liberta Spahiu / Ky është burri i famshëm shqiptar për të cilin ka simpati moderatorja

Mediale Vip

“Çelet” Liberta Spahiu / Ky është burri i famshëm shqiptar për të cilin ka simpati moderatorja

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 15:18
Liberta Spahiu

Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti kanë publikuar vlogun e radhës.

Kësaj radhe, dy moderatorët e njohur shqiptar shfaqen nga Turqia më saktësisht nga NG Phaselisbay, Kemer, Antali, udhëtim i bërë nga kompania Sava Tours.

Në videon më poshtë mund të shihni gjithçka nga udhëtimi i tyre në bregdetin turk por edhe më shumë.

Liberta dhe Alaudini i kanë bërë pyetje njëri-tjetrit dhe kush nuk u përgjigj pati dënime.

Cili burrë shqiptar është simpatia e prezantueses dhe kush nga të famshmit di të flasē më pak sipas Alaudinit?

Ndiqni videon për shumë përgjigje dhe aventurë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat