Bebe feston një datë të rëndësishme

Mediale Vip

Bebe feston një datë të rëndësishme

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 15:27
Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e cila ka fituar famë të madhe jashtë trojeve shqiptare, vazhdon të punojë rreth këngëve të reja.

Përmes postimeve të fundit, këngërarja bëri të ditur se po feston trevjetorin e publikimit të albumit të saj “Expectation”.

Albumi në fjalë ishte pritur shumë mirë në publik, teksa kishte disa projekte muzikore që numëronin klikime të shumta.

Ky album është pasuar nga “Better Mistakes”, i cili u lansua këtë vit dhe pritet që këngët e tij të interpretohen nga artistja edhe në koncerte, pas fillimit të lehtësimit të masave.

Në një intervistë që dha së fundi, Bebe Rexha tha se planifikon që të kryejë një master në psikologji. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat