Elita Rudi është shtrirë në spital, vjen me një këshillë për fansat e saj

Mediale Vip

Elita Rudi është shtrirë në spital, vjen me një këshillë për fansat e saj

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 15:53
Elita Rudi

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi nuk ka qenë mirë me shëndet ditët e fundit. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Për shërim ajo është shtruar në Spitalin Amerikan në Prishtinë.

Gjithashtu ajo ka dhënë një këshillë të gjithë ndjekësve të saj, që të kujdesen për veten, pasi shëndeti është parësor.

Image

“Para disa ditëve me vështirësi shëndetsore deshta ta falenderoj Spitalin Amerikan Prishtinë që u kujdesën për mua gjithë këto ditë dhe po vazhdojnë të kujdesen ende! Staf i mrekullueshëm dhe doktor shumë profesional dhe më të mirët e kësaj fushe! Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha”, ka shkruar Elita.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat