Genci shihet në studio me Real 1

Mediale Vip

Genci shihet në studio me Real 1

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 16:02
Genci shihet në studio me Real 1

Genc Prelvukaj ka pak ditë që e publikoi të plotë albumin e ri muzikor me titull “Gentivs III”, i cili po mirëpritet në publik.

Por, artisti nuk e ndali punën me kaq dhe vazhdoi të punonte për projektet e reja muzikore, teksa ndau pamje nga studio muzikore.

Në foton e fundit, ai shfaqet krah Real 1 në studio, duke bërë fansat të aludojnë se po vjen një duet mes tij dhe Shaolin Gang.

Megjithatë, mbetet që vet artistët të konfirmojnë nëse do të ketë një bashkëpunim mes tyre apo po punojnë në projekte të ndara.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat