Gazetarja humb të atin: Nuk e mendoja kurrë që do ikje kaq shpejt

Mediale Vip

Gazetarja humb të atin: Nuk e mendoja kurrë që do ikje kaq shpejt

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 16:11
Vilma Masha me babain e saj

Sot është një ditë e trishtë për Vilma Mashën.

Gazetarja e njohur e sportit ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, të atin.

Lajmin e hidhur e jep vetë Vilma me një foto nga dasma e saj, ku shfaqet krah të atit dhe shkruan se i është copëtuar shpirti.

Image

“Babiii babiii im i shtrenjtë, nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi. Varrimi bëhet nesër në orën 11 në Tufinë”-shkruan Vilma.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat