Publikon disa nga prapaskenat e klipit të fundit Xhensila

Mediale Vip

Publikon disa nga prapaskenat e klipit të fundit Xhensila

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 20:32
Xhensila

Dyshja dje kanë lansuar projektin e tyre muzikor.

Dhe, Xhensila Myrtezaj ka ndarë disa momente nga xhirimet e videoklipit.

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë, këngëtarja ka theksuar tiparet e formësuara trupore të cilat i ka arritur duke qenë e përkushtuar ndaj palestrës.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Xhensila ka publikuar fotografitë e cila mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Përndryshe, bashkëpunimi me Lumi B u prit shumë mirë nga publiku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat