Butrint Imeri ka lansuar këngën “Dujëm”

Mediale Vip

Butrint Imeri ka lansuar këngën “Dujëm”

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 21:01
Butrint Imeri

Këngëtari ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Dujëm”, mban titulli kënga më e re e Butrintit të ciklën e ka realizuar me videoklip.

Ai publikoi një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram derisa njoftoi se tashmë e ka lansuar projektin e ri muzikor.

“OUT NOW 🔥🔥🔥 DUJEM”, shkroi këngëtari në përshkrimin e postimit derisa mori komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat.

Ndryshe, ky është projekti i parë muzikor i Butrint Imerit për këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat