Ghetto Geasy së shpejti me një bashkëpunim të ri, por me kë?

Mediale Vip

Ghetto Geasy së shpejti me një bashkëpunim të ri, por me kë?

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 21:32
Ghetto Geasy

Tashmë sezona e verës vetëm se ka nisur dhe këngëtarët po lansojnë projekte të shumta muzikore.

Edhe, reperi Getoar Selimi sapo ka njoftuar se ka gati këngën e radhës.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram ka postuar imazhe nga klipi derisa iu ka bërë një pyetje fansave.

“Kush e gjen me kon osht feat?”, shkroi Geasy në mbishkrimin e postimit duke mos i munguar komentet nga ndjekësit.

Ndryshe, ai nuk dha detaje tjera për klipin vetëm se publikoi një fotografi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat