Oriola Marashi mahnit me fotosesionin e ri

Mediale Vip

Oriola Marashi mahnit me fotosesionin e ri

Më: 2 korrik 2021 Në ora: 12:04
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një ndër emrat shumë të komentuar në mediat rozë.

Oriola është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe bën publikimin e imazheve atraktive.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me imazhin e publikuar ku shihej e veshjen e ngushtë teksa vinte në pah linjat e bujshme trupore.

Oriola erdhi e veshur me fustanin e kuq të ngjitur pas trupit të cilit ia kombinoi flokët e drejta dhe grimin mjaft elegant.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat