Fillon punën Sara Hoxha?

Mediale Vip

Fillon punën Sara Hoxha?

Më: 9 korrik 2021 Në ora: 11:39
Sara

Sara Hoxha është personazhi më i komentuar i momentit, e sidomos për jetën e saj private që ajo ka, Sara po përflitet mjaft shumë.

Sara ka qenë gjithmonë shumë e afërt me ndjekësit e saj duke bërë kështu kohë pas kohe edhe bashkëbisedim me ta.

Së fundmi ajo ka bërë një të tillë, ku ajo që ka rënë në sy është një pyetje që iu është bërë asaj.

“Kur do të fillojmë punën se më vdiqe” dhe përgjigja e saj ishte interesante:

“Mezi po pres javën tjetër jam aty”.

Ndërkaq se çfarë do të punoj Sara kjo ende nuk është bërë e ditur.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat