Vedat Ademi është rikthyer me këngë të re

Mediale Vip

Vedat Ademi është rikthyer me këngë të re

Më: 12 korrik 2021 Në ora: 12:10
Vedat Ademi

Vedat Ademi sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Do vij”, të shoqëruar edhe me klip.

Kënga është me tekst të Kevin Kalo, muzikën e punoi Gent Myftaraj.

Ndërsa videoklipi është punuar nga Pri Video.

Me regji nga Romina Rudaj dhe drejtor fotografie Ennio Hajro, këngën e re të Vedatit mund ta dëgjoni duke klikuar linkun më poshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat