Demi Rose do iu lë pa gjumë, pozon krejt nudo

Mediale Vip

Demi Rose do iu lë pa gjumë, pozon krejt nudo

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 00:49
Demi Rose

Demi Rose e ka tepruar sërish.

Modelja seksi e cila shquhet për asetet e bollshme trupore për çka edhe ka bërë famë sot ka sjellë disa imazhe të reja.

Demi është shfaq me bikini transparente dhe shumë provokuese si në pjesën e parme të trupit po ashtu edhe në të pasmen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Bukuroshja nuk hezitoi këto foto ti ndajë me ndjekësit e saj të cilët e adhurojnë për paraqitjet e tilla që bën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Ndryshe, Demi shpesh edhe është krahasuar me Kim sa iu përket përmasave trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat