Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 18:21
Ana Cheri

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana qëndron si modelet më të komentuara duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo pozon me rroba banje apo veshje palestre duke joshur ndjekësit e saj mjaft aktivë.

Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me të brendshme ngjyrë rozë të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat