Ashley Graham është shtatzënë për herë të dytë

Mediale Vip

Ashley Graham është shtatzënë për herë të dytë

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 21:28
Ashley Graham

Modelja Ashley Graham është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmin ajo e dha sot në Instagram.

“Viti i kaluar ka qenë plot me surpriza të vogla, hidhërime të mëdha, fillime familjare dhe histori të reja.

Unë sapo kam filluar të përpunoj dhe festoj kuptimin e këtij kapitulli për ne …”, mbishkroi Graham një foto, të shkrepur nga bashkëshorti i saj Justin Ervin, që tregonte barkun e rrumbullakosur.

Çifti u kurorëzua me martesë në gusht të vitit 2010. Ata janë gjithashtu prindër të djalit Isaac Menelik Giovanni, i cili lindi më 18 janar të vitit të kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat