“I ra qafa në tokë”, ndjekësit me kritika të ashpra ndaj fotografisë së Tunës

Mediale Vip

“I ra qafa në tokë”, ndjekësit me kritika të ashpra ndaj fotografisë së Tunës

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 16:16
Tuna

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdi e njohur si Tuna, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka marrë komente të shumta negative në një fotografi të publikuar në “Instagram”. Kjo për arsyen e një fotografie të publikuar me dy fëmijët e saj, djemtë, Tianin dhe Zen.

Në fotografi e publikuar shihet se ka pozuar e lumtur, megjithatë vëmendja bie te mënyra se si e mban në krahë djalin e saj, Zen i cili nuk ka shumë kohë që ka lindur.

Kjo gjë iu ka renë në sy edhe ndjekësve të këngëtares të cilët i kanë shkruar kritika të shumta se si e mban kokën e fëmijës e cila siç duket në foto po qëndron poshtë.

“Kokën keq e ka bebi zoj zogu. Qysh more sja sheh koken nfoto bebes sa keq ja ka majt. Mjer toka qfar njerz pi mban e pi ban nan turp Veq per nje foto. Obviously you don’t know how to hold a baby. I ra qafa n’tokë”, janë disa nga komentet.

Ndryshe, Tuna së fundmi ka qenë në pushimet me bashkëshortin e saj, Patris Berishën dhe fëmijët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat