Xhensila duket krejt ndryshe në këtë foto

Mediale Vip

Xhensila duket krejt ndryshe në këtë foto

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 22:28
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, si gjithnjë edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e rrjetit me paraqitjen glamuroze.

Veshur me një fustan ngjyrë të gjelbërt dhe ari me flokët kaqurrele ajo duket shumë ndyshe ngaqë jemi mësuar ta shofim në imazhet saj në Instagram.

Ulur në një kolltuk fustani i shkurtër i vë në pahë këmbët e gjata, si dhe grimi që i shkonte me ngjyrat e bënë atë të duket e mrekullueshme.

“Jeta ime, rregullat e mia, qëndrimi imë!”, ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotografisë ku duket artiste e vërtet. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat