Adriana Matoshi emocionon me urimin e përzemërt për vajzën e saj

Mediale Vip

Adriana Matoshi emocionon me urimin e përzemërt për vajzën e saj

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 09:09
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja e njohur, Adriana Matoshi, ka bërë të ditur se kjo e enjte është një ditë vërtet speciale për të.

Kjo pasi sot (e enjte) feston ditëlindjen vajza e saj e madhe, njëherësh këngëtarja e re e tregut, Kaona Sylejmani.

Me këtë rast, Matoshi u kujdes që t’i bëjë një dedikim të veçantë vajzës së saj, përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram.

Në mbishkrimin e imazhit, aktorja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për gëzimin e parë të jetës, në ditëliindjen e saj të 21-të.

Matoshi që gjegjësisht është e njohur aktore, nga ky vit ushtron edhe profesionin e deputetes në Kuvendin e Kosovës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat