Noizy humb kontrollin në mes të skenës

Mediale Vip

Noizy humb kontrollin në mes të skenës

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 17:37
Pamje nga vendi i ngjarjes

Reperi, Rigels Rajku i njohur me nofkën “Noizy”, mbrëmë ka perfomuar në një prej diskotekave në Prishtinë.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet teksa nuk e ka kontrolluar dot veten në skenë dhe është rrëzuar mbi turmën e fansave.

Kanë qenë truprojat e tij ata që kanë ndërhyrë dhe e kanë rikthyer sërish në skenë Noizyn.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat