Gashi lanson klipin e këngës “Sleeping On My Left”

Mediale Vip

Gashi lanson klipin e këngës “Sleeping On My Left”

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 22:39
Gashi

Këngëtari shqiptar që po ndërton famë ndërkombëtare, Labinot Gashi, e ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Sleeping On My Left” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Xhirimi i videoklipit muzikor është bërë nën drejtimin e Jon Primo dhe vet reperit.

Në bazë të reagimeve të fansave në rrjetet sociale, duket se kënga e re është pëlqyer.

Shumë prej tyre kanë shkruar në Twitter se ia ka vlejtur pritja për këngën “Sleeping On My Left”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat