Gjiko kritikon Elitën: Gruaja me dy fëmijë nuk t’ka hije!

Mediale Vip

Gjiko kritikon Elitën: Gruaja me dy fëmijë nuk t’ka hije!

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 23:31
Gjiko dhe Elita

Moderatorja është aktive me postime në rrjete sociale.

Elita Rudi, ndan fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj personale.

Natyrisht se nuk mungojnë dhe ato me fëmijët dhe bashkëshortin, reperin Gjiko.

Së fundmi, ajo ka pyetur ndjekësit e saj për një pakënaqësi që i ka shprehur bashkëshorti.

Image

“Gjiko po thotë gruaja me dy fëmijë e me dy kika n’kry nuk t’ka hije. Mirë e ka apo shpirti nuk plaket”, ka shkruar Elita në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, moderatorja po vazhdon ta shijojë epitetin nënë për herë të dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat