Vlora Kastrati Shala në Kosovë për vizitë, por dhe për një projekt të ri

Mediale Vip

Vlora Kastrati Shala në Kosovë për vizitë, por dhe për një projekt të ri

Nga: Maksim Gjoka Më: 24 korrik 2021 Në ora: 06:27
Vlora Kastrati Shala

Kemi parë artisten në studion e reja të mjreshtrit Florent Boshnjaku e ku si duket po gatuhet ndonjë hit.

Po flasim për këngëtaren Vlora Kastrati Shala e cila ndodhet këto ditë me familjes e saj të bukur në Kosovë e ku ka përfituar nga rasti që të rregjistrojë dhe një këngë.

Mësojmë se kënga e re që pritet të vijë me klip do të jetë mjaft e bukur dhe me plot ritëm.

Image
Vlora Kastrati Shala

Ne jemi në pritje të këtij projekti muzikor ku vjen me video brenda dy javëve e ku ka muzikë nga Florenti e teksti shkruar nga Ramazan Çeka e kënduar me zërin e ëmbël të Vlorës natyrisht se do të jetë një super projekt.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat