Mozzik takohet me djalin e Kadri Veselit

Mediale Vip

Mozzik takohet me djalin e Kadri Veselit

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:31
Mozzik dhe Klestor Veseli

Reperi ka mbajtur një mbrëmje muzikore atje.

Dhe, Mozzik ka takuar djalin e ish-kryetarit të Kuvendit të Kosovës.

Rep-artisti ka postuar një imazh bashkë me Klestor Veselin nga makina.

Image

Mozzik, e ka publikuar fotografinë në storien e tij në Instagram derisa edhe Klestori e ka ripostuar në Instagramin privat.

Ndryshe, djali i ish-kryetarit të Partisë Demokratike nuk është edhe aktiv me postime në rrjete sociale, vetëm për raste të veçanta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat