Lil Nas X ka publikuar projektin e ri muzikor, shfaqet duke vallëzuar lakuriq me meshkuj

Mediale Vip

Lil Nas X ka publikuar projektin e ri muzikor, shfaqet duke vallëzuar lakuriq me meshkuj

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 12:55
Foto nga vendi i ngjarjes

Lil Nas X ka publikuar projektin e ri muzikor.

Lil Nas X ndonëse me karrierë jo edhe aq të gjatë ai ka treguar se nuk është i huaj për polemika, por në fakt lulëzon në to dhe kënga e tij i fundit është një shembull kryesor i saj.

“Industry Baby” u lansua nga Lil Nas X me zhurmë të madhe. Duke vazhduar të njëjtën narrativë që ai kishte vendosur më parë, videoja muzikore për “Industry Baby” e shfaq Lil Nas X drejtuar në “Montero State Prison”, ku ai bashkohet me shokun e burgosur Jack Harlow për të filluar një trazirë.

Nga skenat e dushit plotësisht nudo deri te udhëheqja e tij, videoja kthen stereotipet e zakonshme homofobike rreth burgut.

Ai gjithashtu tha se do të lansonte versionin e pa cenzoruar nëse postimi i tij do të merrte mjaftueshëm pëlqime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat