Teuta Selimi e tepron me photoshop

Mediale Vip

Teuta Selimi e tepron me photoshop

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 21:32
Teuta Selimi

Këngëtarja shqiptare e ka tepruar me photoshop.

Teuta Selimi ka postuar një foto të re por mori vëmendje me ndryshimin e madh të saj.

Këngëtarja është shfaqë me flokë ngjyrë karramel dhe veshur me një bluzë të vizllueshme.

Teuta është prej atyre personave që postojnë foto rrallë e përmallë, por kur e bëjnë marrin vëmendjen e të gjithëve.

Pavarësisht sa ndryshe po duket këngëtarja ajo mori vëmendjen e fansave të saj.

“Ja fala” mbanë titullin projekti i fundit i këngëtares

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat