Rita Ora ka publikuar një Instastory ku tregoi se ka qarë, por çfarë e emocionoi aq shumë?

Mediale Vip

Rita Ora ka publikuar një Instastory ku tregoi se ka qarë, por çfarë e emocionoi aq shumë?

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 11:42
Rita Ora

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë të gjerë ndërkombëtare.

Deri tani ajo kishte qëndruar në Australi dhe pas disa muajsh u rikthye në Los Anxhelos prej ku edhe po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria por edhe nga jeta profesionale.

Ajo së fundi ka ndarë një imazh në Instastory ku shihet mjaft e emocionuar teksa tregon edhe arsyen pas kësaj fotografie.

Rita u shpreh se ajo shikoi një film super-romantik i cili e bëri atë të qante dhe ishte mjaft emocionues për të.

“Vetëm sa shikova filmin ‘The last letter for your lover’, derdha lot sepse romanca ishte e papërballueshme, shikojeni nëse dëshironi të qani”.

Gjithashtu këngëtarja ua rekomandon filmin të gjithë atyre që dëshirojnë të emocionohen dhe të qajnë si ajo.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat