Loredana shfaqet me bluzën plot gurë të çmuar në postimin e fundit

Mediale Vip

Loredana shfaqet me bluzën plot gurë të çmuar në postimin e fundit

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 15:49
Loredana

Loredana ka publikuar një fotografi plot stil në Instagram.

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, ku jo rrallë herë shfaq stilin e veçantë.

Reperja e njohur së fundi ka ndarë me fansat e saj disa fotografi teksa erdhi me grim natyral por që morri vëmendjen fansave me bluzën plot gurë e cila theksonte linjat e tonifikuara të Lorit.

Loredana përmes mbishkrimit në fotografinë e re e quajti veten një bashkëshorte, pa theksuar tjetër gjë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat