​Enca pyet fansat: Çka është mirë?

Mediale Vip

​Enca pyet fansat: Çka është mirë?

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 21:52
​Enca

Këngëtarja nga Tirana aktualisht ndodhet në Paris për të kaluar pushimet e saja.

Enca Haxhiaj, e cila së fundi publikoi klipin e saj më të ri muzikor Rakia, ka vënë në pah serish gjoksin e saj bombastik.

Krahas kësaj në foto duket edhe një pjesë e tavolinë e cila na zbulon se cila ishte menyja e ushqimit e 25-vjeçares.

Haxhiaj duket se vazhdon të preferojë pomfritin e njohur francez dhe krahas kësaj ajo ka marrë edhe një pije për të shuar etjen.

“Çka është mirë”, pyet ajo fansat në një postim në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat