Po planifikohej sot pesë vite një koncert i Dua Lipas në Prishtinë dhe Tiranë

Mediale Vip

Po planifikohej sot pesë vite një koncert i Dua Lipas në Prishtinë dhe Tiranë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 16:10
Dua Lipa

Pjesa tjetër është histori.

Pra, nuk dihet se çka ka ndodhur më tutje.

Kjo u kuptua përmes një imazhi të vëllait të vogël të këngëtares, Gjinit të publikuar në rrjete sociale.

Ishte, Dukagjin Lipa ai i cili e ka publikuar në storien e tij në Instagram fotografinë.

“Sot pesë vite po planifikohej për një koncert i Dua Lipas në Prishtinë dhe Tiranë. Pjesa tjetër është histori”, shkruan në postim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat