Dod Kalaj nuk ndalet, projekti “Fluturat në bark” pëlqehet nga publiku

Mediale Vip

Dod Kalaj nuk ndalet, projekti “Fluturat në bark” pëlqehet nga publiku

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 korrik 2021 Në ora: 22:33
Dod Kalaj

Një këngë e mrekullueshme këtë sezonë verore është sjellë dhe prej Dod Kalaj, një nga vokalet më të bukura që ka skena shqiptare.

E ka titulluar “Fluturat në bark” dhe është punuar nga Besnik Qaka i NRG Band.

Ndonëse ka pak ditë që e ka publikuar këtë projekt, kënga dhe video janë pëlqyer shumë dhe kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme dhe klikime të shumta.

Dod Kalaj viteve të fundit është shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare duke publikuar kështu projekte të shumta. Këngëtari është dhe shumë i kërkuar në ahengje të ndryshme familjare.

Në vazhdim ju sjellin klipin.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat