Mirsa shkëlqen në postimin e fundit

Mediale Vip

Mirsa shkëlqen në postimin e fundit

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 16:27
Mirsa

Mirsa Kerqeli është një këngëtarë që në çdo kohë qëndron aktive me ndjekësit që ka.

Pasi që ka një përkushtim të madh në rrjete sociale, gjithmonë duket perfekte me stilin e dalluar.

Këtë herë, me stilin e flokëve ajo duket perfekte dhe bën dritë.

Theksojmë, kohëve të fundit Mirsa nuk është edhe aq aktive në skenën muzikore.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat