Lehtë mund ta ngatërrojë vjehrrën me gruan Çenari

Mediale Vip

Lehtë mund ta ngatërrojë vjehrrën me gruan Çenari

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:46
Almeda me nënën

Modelja dhe aktorja nga Shqipëria, Almenda Abazi, e cila prej vitesh po jeton dhe vepron në Turqi, së fundmi ka ndarë një imazh me adhuruesit e saj në Instagram, ku shihet duke e puthur nënën saj.

Ato ngjajnë shumë me njëra tjetren dhe duket dukshëm që bukurinë Almenda e ka trasheguar pikërisht nga e ëma.

Detaji që bije më shumë në sy në paraqitjen e fundit janë veshjen e tyre ku dominon ngjyra e kuqe.

Modelja dhe nëna e saj përpos raportit nënë dhe bijë, duken edhe si dy shoqe të së njejtës kohë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat