​Arjola tregon se çka urren ajo

Mediale Vip

​Arjola tregon se çka urren ajo

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:49
Arjola Demiri

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura shqiptare.

Ish-Miss Tropoja po kalon pushimet në njërën nga resortet turistike në Shqipëri.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku duket duke shijuar një pije nën motin përvëlues që po mbretëron ditëve të fundit.

 

“Me të vërtetë urrej të krahasohem me dikë tjetër. Për shembull, ju jeni si (Jennifer Lopez) ose (Kim Kardashian)”, ka shkruar 36-vjeçarja nga Tropoja, e njohur për rolet e saj në filmat I Love Tropoja (2020), A Shelter Among the Clouds (2018) dhe serialin O sa mirë (2013).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat