Jeni gati për super projektin “Egoiste” nga David Dreshaj

Mediale Vip

Jeni gati për super projektin “Egoiste” nga David Dreshaj

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 06:07
David Dreshaj

Nuk kanë të ndalur projektet verore dhe nëse keni menduar se këngëtari talent David Dreshaj do të ndalonte vetëm me suksesin e këngës " Ma le" e keni gabim.

Ne mësojmë se djaloshi nga Malësia gjatë pasdites të së shtunës së 31 Korrikut do të lansojë një super projekt e që do të titullohet " Egoiste".

Këtë herë producent i këngës do jetë Cricket, muzika nga Cricket, Gesto dhe vetë Davidi e me beat nga Cricket e për tekstin është kujdesur Cricket dhe Gesto e masterizimi nga Lorenc Aliaj - Avaxus. 

Image

Kënga do të vijë me një super klip realizuar nga Imagine Films e ku artisti për dukjen është kujdesur vetë në bashkëpunim me Mira Perisic Gogic.

Parashiki është vërtetë për një super hit e ne duhet të presim edhe pak orë deri sa të lansohet e ndërkohë të bëhemi gati për këtë projekt të këngëtarit që befason.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat