Një puthje plot pasion nga Dojna dhe Vlashenti

Mediale Vip

Një puthje plot pasion nga Dojna dhe Vlashenti

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 08:31
Dojna dhe Vlashenti

Dojna dhe Vlashenti janë kudo bashkë dhe e mbështesin njëri-tjetrin në çdo hap.

Këtë e kanë treguar edhe së fundmi kur Vlashenti performoi në Shirokë dhe Dojna e mbështeste teksa ai këndonte.

Pas performancës moderatorja publikoi një video ku shfaqej duke e puthur plot pasion këngëtarin dhe shprehej krenare.

“Jam krenare më shumë se kurrë për ty dhe frymën që i dhe Shkodrës, e jo vetëm”, shkruan Dojna.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat